TianLong Gentier 48E

Yeni Koronavirüs (2019-nCoV) Nükleik Asit Tespit Sistemi

48 dakikada 48 numune test edildi


- Gerçek Zamanlı Floresan Kantitatif PCR Sistemi

- Tianlong Gentier 48E, gerçek zamanlı floresan kantitatif PCR tespit sistemi, "ekstraksiyonsuz nükleik asit" yeni taç tespit reaktifi (new crown detection reagent) uygulamasıyla birleştirilerek mevcut tespit sisteminin çalışma verimliliğini büyük ölçüde artırabilir.
- Coyote biyolojisinin nükleik asit tespit reaktifinde "moleküler paralel reaksiyon teknolojisi" nin uygulanması nükleik asit ekstraksiyonu gerektirmez. Bu, sadece reaktif maliyetini (% 30) düşürmekle kalmaz, aynı zamanda tespit verimliliğini de artırır (% 30'dan fazla) ancak tespit personelinin yatırımını büyük ölçüde azaltır. Bu teknoloji, bole, ABI ve diğer 96 kuyulu PCR cihazları gibi genel PCR algılama ekipmanlarında yaygın olarak kullanılabilir ve bu da 4 saat olan ortalama algılama süresini 1,5 saatin altına indirebilir.

- Büyük ölçekli tarama ve tespit ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılar ve özellikle tarama ve tespit arka planı altında dar zaman, zor görev, test personeli ve laboratuvar personelinin uzun süreli sınırlı operasyonunun zorlukları çözülür.

- Coyote şu anda ayda 1 milyon kopya ekstraksiyonsuz nükleik asit reaktifi üretim kapasitesine sahiptir.
  • 4 saat olan ortalama algılama süresini 1,5 saatin altına indirir
  • Nükleik asit ekstraksiyonu gerektirmez