Kurumsal

 
 

Coyote Biyoteknoloji A.Ş., Coyote Bioscience co., Ltd'nin Türkiye'deki bir yapılanması olarak 15 Eylül 2020 tarihinde kurulmuştur.

Coyote Biyoteknoloji A.Ş. olarak; hızlı güvenli ve pratik ürün anlayışımız ile ürünlerimizin yerli malı olarak satış ve pazarlama etkinliğini gerçekleştirerek başta Türkiye, Türkiye Cumhuriyetleri ve Avrupa pazarına kazandırmak öncelikli vizyonumuzdur.

Coyote Biyoteknoloji A.Ş. olarak kısa sürede güvenilir sonuçlar elde etme prensibiyle kullanıcılarımıza geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Şirketimizde, taşınabilir kuru banyo, doku öğütücüler ve birçok laboratuvar malzemesi ürün bulunmaktadır.

Moleküler Tanı yöntemi ile erken teşhis artık herkes için ulaşılabilir.

Pediatri, Klinik Labaratuvar, Onkoloji, Jinekoloji Ve Doğum, Kardiyoloji gibi birçok alanda hizmet vermekte olan şirketimiz; SMA, Covid gibi birçok hastalığın erken ve güvenilir tanısı konusunda test imkanı sunarak tüketici ile buluşmaktadır.

Türk malı etiketi ile piyasaya sunduğumuz tanı kitlerindeki temel prensip; hızlı, güvenilir ve aynı anda birden fazla örneğin test edilebilir olmasıdır.

Şirketimiz insan sağlığının yanı sıra hayvan sağlığını önemsemektedir. Evcil hayvan bulaşıcı hastalıkları, evcil hayvanın sağlığı için oldukça büyük bir tehdittir. Enfekte olduktan sonra, zamanında tedavi edilmezse, evcil hayvanın sağlığı doğrudan etkilenecek ve hatta hayati tehlike oluşturacaktır. Bu vizyonla Coyote Biyoteknoloji A.Ş. olarak hayvan dostlarımızın sağlığını önemsiyor, bulaşıcı hastalıkların teşhisi, deri hastalıklarının patojen tespiti, kozmetoz için tarama, kalıtsal hastalık, kanser gibi alanlarda güvenilir tanı hizmetini onlar için de sunuyoruz.