Coyote Bioscience, hasta başında moleküler tanılama, patojen tespiti ve Yaşam Bilimleri Araçlarında taşınabilirlik alanında yenilik için çalışmaktadır.

Coyote Bioscience, 2013 yılında, çığır açan buluşu doğrudan qPCR temelli Tek Adımda moleküler tanı yöntemini geliştirmiştir. DNA çıkarma gerekmez. Coyote'nin hasta başı teknolojileri, tıp tedarikçilerinin hastalığı erken teşhis ederek hastanın iyileşme olasılığını ve yaşam kalitesini arttırabilmesi için tasarlanmaktadır.

Coyote, müşterilerinin ihtiyaçlarını beklentilerinin ötesinde karşılayan yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye kendini adamıştır. En başından sonuna, tasarımdan ürünün müşterimize teslim edilmesine kadar yaptıklarımızın en ön safında daima kalite yer alır. Firmamız, yürürlükteki düzenleyici gerekliliklere uyar ve özenli bir kalite yönetim sistemi kullanır. Coyote ürünleri, taşınabilir ve hasta başı testler ile çevresel, tarımsal ve araştırmaya yönelik testler için tasarlanmaktadır ve tasarlanacaktır.


Coyote Bioscience(Yixing)Co., Ltd 2014 yılı Ekim ayında kurulmuştur. Şirket merkezi, tüm Yangtze Nehri deltasına yayılmış olan Yixing Ekonomik ve Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet göstermektedir; Fabrika 3400 metrekare elektronik üretim sahası ve 1500 metrekarelik İÜU IVD (In vitro tıbbi tanı cihazları) reaktif üretim atölyesi ile, yaklaşık 8000 metrekare alan üzerine kuruludur. Coyote Bioscience (Yixing) Co., Ltd coyote cihaz ve reaktif üretiminin gerçekleştirildiği imalat sahasıdır.


Coyote Bioscience USA, 2015 yılında kurulmuştur. ABD, San Francisco'da bulunan merkez bölgede yer alır. Yaklaşık 1500 metrekarelik bir alan üzerine kuruludur. ABD'deki başlıca araştırma merkezleri ile işbirliği ilişkisi içindedir. Coyote Bioscience USA, Coyote için bir ArGe merkezi olup ABD pazarı için 'gelişme ihtimali olan' ürün araştırması ve satış pazarlamasına odaklanmıştır.


Coyote Clinical diagnoistics Co., ltd, 2016 yılı Ağustos ayında faaliyete başlamıştır. 1200 metrekare Class 2005K temiz oda içeren 2000 metrekarelik bir alan üzerine kuruludur. Tıbbi kuruluşlara ve bireysel kullanıcılara tanılama hizmetleri sunar. coyote tanılama platformu temeline dayalı, bulaşıcı hastalık taraması, kanser taraması, genotipe göre tanılama gibi eksiksiz bir bireyselleştirilmiş sağlık yönetimi çözümü sunabiliriz.
Önemli Tarihler
2010
Yeni ürün lansmanı: Dünyanın en ince taşınabilir PCR'ı: Theater PCR.
2009
Coyote kuruldu H2O3 serisi laboratuar sıcaklık kontrol ürünü piyasaya sürüldü. Beijing'de bugünkü pazar payı %50'nin üzerindedir.
2013
Yeni ürün lanse edildi: Mini8: dünyanın ilk taşınabilir Gerçek Zamanlı PCR sistemi. Yeni Teknoloji: DNA/RNA çıkarma olmadan tek adımda reaktif teknolojisi. Tek adımda reaktif teknolojili PCT patenti
2014
SAIF Partners'tan ilk etap 30 milyon RMB'lik yatırım gerçekleşti. IVD reaktifleri ve cihazları için üretim sahası olarak Coyote Bioscience (YIXING) Co., Ltd kuruldu. Tıbbi cihaz üretim ruhsatı aldı. Thermofisher Özgün Tasarım İmalatı tedarikçisi unvanı aldı.
2015
Coyote “tek adımda” Nükleik asit tespit platformu, salgın hastalık tespiti için sahada kullanıldı. Mini8, DSÖ tarafından, Ebola virüsü tespiti için ilk Çin moleküler tanılama platformu olarak Ebola virüsü tespitine yönelik ürünler listesine dahil edildi. No...'dan ikinci etap 80 milyon RMB'lik yatırım
2016
Zika Virüsü Tespit Kiti başarılı bir şekilde geliştirildi. Coyote Zika Virüsü Tespit platformu, Çin Halk Cumhuriyeti Giriş-Çıkış Denetim ve Karantina Dairesinde (CCIQ) kapsamlı olarak kullanılmıştır. Tek adımda Zika Virüsü Tespit reaktifi, Çin Gıda ve İlaç Dairesi izni alan ilk Coyote Tek adımda reaktif olma unvanını elde etti.
 
Bugüne kadar, Çin'de 13 patent sahibi olan Coyote'nin uluslararası patent bekleyen 28 PCT'si bulunmaktadır.
Coyote 2019 yılında“Beijing Kenti Uluslararası Moleküler Tanılama ve Hassas İlaç Uygulaması İşbirliği Üssü” olarak akredite edilmiştir.
Coyote 2015 yılında “Girişimci Akademik İş İstasyonu” olarak akredite edildi.
Coyote, “Çin Ulusal Yüksek Teknoloji Firmaları” listesine girdi.
Coyote Bioscience Co., Ltd.
İstanbul Ofis
Tel: +90 850 259 50 90
E-mail: [email protected]
Çin
Tel: +8610 64844237
E-mail: [email protected]
Coyote Bioscience Hakkında
Coyote Bioscience, 2013 yılında, çığır açan buluşu doğrudan qPCR temelli Tek Adımda moleküler tanı yöntemini geliştirmiştir. DNA çıkarma gerekmez. Coyote'nin hasta başı teknolojileri, tıp tedarikçilerinin hastalığı erken teşhis ederek hastanın iyileşme olasılığını ve yaşam kalitesini arttırabilmesi için tasarlanmaktadır.
QR kodunu okut,
Bizi takip et
Copyright 2021 . Coyote Bioscience Co., Ltd All rights reserved.